Вітаємо переможців військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)»

Результати участі ЗЗСО міста в конкурсі в номінаціях :

-         інтелектуальна гра-вікторина «Відун»:

рій «Отаман», Білозерська загальноосвітня школа І - III ступенів №18 Добропільської міської ради -1 місце;

-         надання першої долікарської допомоги «Рятівник»:

рій «Отаман», Білозерська загальноосвітня школа І - III ступенів №18 Добропільської міської ради - II місце;

-         конкурс «Фізична підготовка»:

рій «Отаман», Білозерська загальноосвітня школа І - III ступенів №18 Добропільської міської ради - III місце;

-         творчо-мистецький конкурс «Ватра»:

рій «Отаман», Білозерська загальноосвітня школа І - III ступенів №18 Добропільської міської ради - II місце;

-                     конкурс строю та пісні «Впоряд»:

рій «Отаман», Білозерська загальноосвітня школа І - III ступенів №18 Добропільської міської ради - II місце;

-         конкурс «Пластун» (орієнтування):

рій «Отамани», Білицька загальноосвітня школа І - III ступенів №9 Добропільської міської ради - І місце;

рій «Отаман», Білозерська загальноосвітня школа І - III ступенів №18 Добропільської міської ради - III місце;

-         загальний залік:

рій «Отаман», Білозерська загальноосвітня школа І - III ступенів №18 Добропільської міської ради -І місце.

Рій «Отаман» (ЗОШ №18) запрошено до участі у III (Всеукраїнському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

                           Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо нових злетів!!!


Вебінар «Безпечна та дружня до дитини школа в контексті інституційного аудиту»

         30 червня 2020 року Державна служба якості освіти України та ЮНІСЕФ провели вебінар «Безпечна та дружня до дитини школа в контексті інституційного аудиту» для майбутніх експертів з інституційного аудиту Донеччини.

Інформація про проведений вебінар та посилання на відео-презентацію    https://www.youtube.com/watch?v=ztX_2A8DyI&feature=youtu.be 

          Закінчилася гаряча атестаційна пора 2020 року. Цьогоріч атестація здійснювалася в дистанційному форматі, що є певним викликом, але й новим кроком у проведенні атестаційної кампанії.

       Атестаційною комісією відділу освіти за атестаційний період здійснено моніторинг професійних якостей учителів, результативність їхньої діяльності, рівень загальної культури шляхом відвідування уроків, позакласних заходів, співбесід з педагогічними працівниками, які атестувалися, організовано виступи вчителів на методичних об’єднаннях, педагогічних радах, міських предметних семінарах. Значна увага приділялася вивченню та розповсюдженню передового педагогічного досвіду серед педагогічних працівників міста та області.

        Вивчення діяльності педагогів здійснювалося за такими напрямками:

-         Реалізація форм, методів і засобів освітнього процесу, з огляду на завдання, що постають перед школою;

-         Розробка та упровадження нових підходів до навчання, виховання та розвитку учнів;

-         Здійснення педагогами постійного самоаналізу й самооцінки педагогічної діяльності;

-         Використання інновацій в організації освітнього процесу.

       14 та 15 квітня 2020 року відбулися засідання атестаційної комісії відділу освіти Добропільської міської ради. Атестаційною комісією ІІ рівня відділу освіти Добропільської міської ради було проведено атестацію 58 педагогічних працівників, 28 педпрацівників керівного складу освітніх закладів міста

        Атестація - це безперервний процесс і її завершення  у квітні поточного року - є початком атестації нового складу педпрацівників та керівних кадрів у наступному.


Участь  ЗЗСО Добропілля у експерименті Всеукраїнського рівня

         НВК№4 та НВК - ліцей м. Добропілля  долучилися до експерименту всеукраїнського рівня з теми «Управління проблемами особистісного розвитку учнів у освітньому середовищі  об’єднаних територіальних громад на 2018-2023рр», який передбачає впровадження в практику роботи ЗЗСО комп’ютерної програми – хмарного сервісу "Універсал-онлайн".

           Ще в  травні представники закладів брали участь  у навчальному семінарі –практикумі у Святогірську, а вже у серпні приймають  в стінах своїх закладів авторів програми. Два семінари, два тренінги – це час незабутніх зустрічей і надихаючої роботи педагогічних колективів  та адміністрацій двох шкіл.

       Впевнені, що "Універсал-онлайн"  стане незамінним помічником для реалізації освітньої реформи. Дякуємо Киричуку В. та Єнотаєвій Л. за можливість навчатися у Вас та працювати з Вами в команді! 


Вітаємо призерів Конкурсу "Створи  шедевр"

Щиро вітаємо призерів ІІ (обласного) етапу обласного інтернет-конкурсу літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості із зарубіжної літератури, російської мови та інтегрованого курсу «Література» «Створи шедевр».

Номінація «Літературна кав’ярня»:

ІІ місце - Шестакова Єлизавета (НВК№7) та її наставник Антипенко Л.І.;

ІІІ місце - Каплунов Степан (НВК№1) та його наставник Каплунова С.А.

Номінація "Вебсайти, блоги лінгвістичної тематики чи присвячені літературній спадщині письменників-ювілярів, тематичні групи в соціальних мережах":

ІІІ місце - Харченко Лідія (ЗОШ№10) та її наставник Трокай О.О.

Номінація "Відеофільми, відеоколажі, плейкасти, буктрейлери":ІІ місце - Марова Каміла (ЗОШ№13) та її наставник Тишура О.В.;

ІІІ місце - Кольцов Григорій , Толмачов Антон, Шакірова Лілія , Савіна Надія та їх наставники Талащенко Н.А.,Носова Ю.М.  


   Вітаємо Романенко Романа!

              Вітаємо Президента  д/о "Ювента", учня 9 класу Білицької ЗОШ І-ІІІ ст. №9, переможця Всеукраїнського конкурсу з IT  та кіберспорту для дітей та молоді "ITalent". В номінації "Відеомейкінг" отримав Диплом ІІІ ступеня.

              Захист відеопроекту та нагородження переможців відбулось 22 грудня 2019 року в місті  Києві.Роман та його творча команда підготували відеоролик, в якому розкрили тему булінгу в дитячому середовищі.

 Бажаємо успіхів!   Так тримати!


Збір лідерів учнівського самоврядування  у м.Слов'янську

      12 грудня 2019 року в Донецькому обласному палаці дитячої та юнацької творчості м.Слов’янськ відбувся збір лідерів та семінар координаторів учнівського самоврядування. В зборі взяли участь голова Донецької обласної ради учнівського самоврядування і Ради старшокласників ДМДЮО "Мрія" Тимур Луценко та координатор учнівського самоврядування ДМДЮО "Мрія" Наталя Сковородкіна. Разом вони провели тренінг з тімбилдінгу "Я+Я=команда", відвідали лекцію-тренінг "Лідер та його команда" від координатора обласного учнівського самоврядування Татьяна Соколенко.


            4 грудня 2019 року в  межах обласної акції «Відкрита влада» голова Ради старшокласників Добропільської міської дитячо-юнацької організації "МРІЯ"   Луценко Тимур взяв участь у зустрічі представників Донецької обласної Ради лідерів учнівського самоврядування з заступником голови Донецької облдержадміністрації Юлією Костюніною.

             Голова Ради старшокласників Добропільської міської дитячо-юнацької організації "МРІЯ" Тимур Луценко у складі Донецької обласної Ради лідерів учнівського самоврядування взяв участь у Всеукраїнському форумі "Відповідальне лідерство - шлях до успіху", який відбувся 5-6 грудня у Києві на базі Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана


Збір лідерів учнівського самоврядування

     17 жовтня 2019 року  у Донецькому обласному палаці дитячої та юнацької творчості м.Слов’янськ відбувся збір лідерів учнівського самоврядування у форматі дебатів-виборів голови та членів обласної Ради. Добропільську міську дитячо-юнацьку організацію «Мрія» на зборах представив лідер Ради старшокласників Тимур Луценко. На дебатах Тимур ознайомив присутніх з передвиборчою програмою, відповів на питання інших кандидатів та опонентів.   За результатами таємного голосування, серед 12 кандидатів Тимура Луценко було обрано головою обласної Ради лідерів учнівського самоврядування.


Шкільні бібліотекарі міста Добропілля – знову серед найкращих!

         Вітаємо бібліотекарів - переможців обласного етапу конкурсу лепбуків «Бібліотека НУШ - простір для освітніх можливостей кожного учня»!

Смик Світлана Володимирівна, бібліотекар Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15, в номінації «Бібліотекарі зі стажем роботи до 10 років»  та Булавіна Любов Іванівна, бібліотекар Добропільського НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів – дошкільний навчальний заклад», в номінації «Бібліотекарі зі стажем роботи понад 10 років», посіли ІІ місце в Конкурсі.

Дякуємо методисту МК відділу освіти Добропільської міської ради, Василенко Тетяні Анатоліївні за якісний організаційно – методичний супровід переможців Конкурсу.

Бажаємо бібліотекарям міста Добропілля натхнення, нових творчих злетів та перемог.


Вітаємо наших юних правознавців!

27.10 - 31.10.2019р. у місті Рівне відбувся фінальний етап Всеукраїнського турніру з правознавства, у якому взяла участь 21 команда з усіх куточків України. Збірна команда ""Фортуна-Дон'', до складу якої входили учні м.Добропілля: Мащенко Софія, капітан команди,учениця 9-го класу ЗОШ № 19; Лешкович Олександра, учениця 9-го класу НВК № 4; Попов Дмитро, учень 10-го класу ЗОШ № 15, Барковський Євгеній, учень 10-го класу ЗОШ № 10 - вдало представила Донецьку область.

Результат: почесне 3 місце, переможці в особистій першості,  дипломи  у номінації "За інформативність та послідовність" і Гран-прі від експерта журі Віктора Ковальського,  диплом МОН " За активну громадянську позицію''.      

Керівник команди Денисова Л.О. та науковий консультант Денисова Аліна, окрім подяк за підготовку команди, отримали сертифікат на відвідування Верховної Ради та подарунки.

Бажаємо подальших звершень та перемог!!!


ІІ Всеукраїнський фестиваль проекту «Впевнений старт»                            #VS_Fest – 2019

25 жовтня в приміщенні Президії НАПН України відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «ІІ фестиваль проекту «Впевнений старт» #VS_Fest – 2019». З вітальним словом до учасників звернулись президент НАПН України Василь Кремень та директор Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України Сергій Максименко.

Учасником  делегації Донецької області була методист методичного кабінету відділу освіти Героєва Валентина Іванівна, яка отримала Диплом визнання в номінації «Стратегічний партнер». За підсумками роботи було відзначено переможців Всеукраїнського конкурсу перспективного педагогічного досвіду впровадження програмно-методичного комплексу «Впевнений старт: старший дошкільний вік». Запрошуємо педагогів ЗДО стати наступними учасниками конкурсів. Адже інсайти «Впевненого старту» руйнують стереотипи та змінюють внутрішню позицію «я не можу» на «я спробую» та «мені вдалося»!

Щиро вітаємо Броваренко Світлану Геннадіївну, Іккол Аліну Віталіївну та Юріну Юлію Анатоліївну, педагогів ЗДО № 29 «Джерельце» - переможців Всеукраїнського конкурсу ППД  на обласному рівні за їх працю, ідеї, бажання створювати щось нове!


Всеукраїнський день дошкілля: делегації Добропілля на урочистих заходах у містах Києві та Дружківці

          27 вересня 2019 року вся Україна відзначала чудове свято дитинства — Всеукраїнський день дошкілля! Делегації Добропілля брали участь в урочистостях, які проходили в м. Києві та в м.Дружківка.

Святковий день подарував учасникам приємні миті спілкування з колегами з усіх куточків України та Донеччини,  можливості для вдосконалення фахової майстерності, зустріч із палітрою фахових видань, знайомство із сучасним засобами навчання та обладнанням для ЗДО.

Виставка творчих наробок педагогічних колективів показала високий рівень майстерності та інноваційний підхід до організації роботи з дітьми. Делегації педагогів закладів дошкільної освіти великого Добропілля презентували авторські роботи педагогів із різноманітних тем та мали можливість провести майстер-класи, активними учасниками яких в Києві були міністерка МОН Ганна Новосад і Нерянова Світлана, начальниця відділу дошкільної освіти департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України, а в Дружківці - Тетяна Сідашева, в.о. директора департаменту (заступник директора-начальник управління освітньої політики та менеджменту). Приємним подарунком до свята стали номери-привітання від колективів художньої самодіяльності, музичних працівників та вихованців дошкільних закладів освіти.

Всеукраїнський день дошкілля – свято вдячності. Це шана тим, хто з чуйністю і розумінням виховує підростаюче покоління, яке у майбутньому творитиме історію нашої країни.

            Щиро вітаємо працівників закладів дошкільної освіти Добропільщини зі святом та висловлюємо свою любов, повагу, захоплення їх невтомною та потрібною для суспільства працею!


Міжобласний семінар Івано-Франківської та Донецької областей

«Музично-естетичний розвиток дошкільників: регіональний компонент» - тема, за якою пройшов 3-денний міжобласний методично-практичний семінар у межах співпраці між Донецьким та Івано-Франківським обласними інститутами післядипломної педагогічної освіти.

Методист МК Героєва В.І. в складі делегації із 12 осіб під керівництвом завідувача кабінетом дошкільної освіти облІППО Стягунової О.О. активно працювали у панельній дискусії «Регіональний компонент у змісті музичної діяльності дошкільників», майстер-класах та відкритих показах роботи з дошкільниками. Педагогам Донеччини було запропоновано ознайомлення з розвивальним середовищем закладів для музично-естетичного розвитку дошкільників та обмін кращими педагогічними практиками роботи музичних керівників Івано-Франківщини. Читати далі...


З метою надання теоретико-методичної і практичної допомоги щодо підвищення якості фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи, відділом фізичної культури та спортивно-масової роботи ОБЛІППО спільно з українською Федерацією «Спорт заради розвитку», за підтримки методичного кабінету відділу освіти Добропільської міської ради, 28 травня на базі НВК № 4 проведено Фестиваль «Назустріч успіху» для

представників методичних служб з предмета «Фізична культура», керівників МО, учителів фізичної культури та учителів початкових класів, які проводять уроки фізичної культури Нової української школи міст, районів та об’єднаних територіальних громад області, на якому була презентована нова концепція розвитку фізичного виховання в Україні «Спорт заради розвитку». Читати далі...


23 травня 2019 року у м. Києві був проведений Всеукраїнський науково-методичний семінар з питань упровадження інноваційної програми

«Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку» в якому прийняла участь Руріч Людмила Олексіївна вихователь-методист ЗДО №34 «Вуглик» відділу освіти Добропільської міської ради. Читати далі...


МЕТОДИЧНИЙ КОНСАЛТИНГ В ДІЇ

   21.05.2019р. на базі методичного кабінету відділу освіти Добропільської міської ради Донецької області пройшли чергові заняття консультаційного пункту: «Методичний консалтинг: консультація через навчання».

   Методисти МК Героєва В.І., розкрила тему «Інноваційні педагогічні технології в системі дошкільної освіти», Гнилицька Л.В. акцентувала увагу на питанні «Разом до Нової школи» та націлила вчителів початкових класів та вихователів ГПД на активну діяльність з впровадження Концепції НУШ. Педагоги отримали відповіді на актуальні питання сьогодення. Фотозвіт...


 

25 квітня 2019 року на базі Білозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради відбулось засідання обласної лабораторії творчого бібліотекаря з теми: «Промоція читання та залучення читачів: сучасні підходи та можливості» Читати далі...


ДРУГЕ ЗАНЯТТЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНОГО ПУНКТУ.

«ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ. –  "ВІРТУАЛЬНА ТА ДОПОВНЕНА РЕАЛЬНОСТІ, ЯК СКЛАДОВІ STEM-ОСВІТИ"

16.05.2019 р. на базі методичного кабінету відділу освіти Добропільської міської  ради Донецької області пройшло друге заняття консультаційного пункту: Цифрові технології. "Віртуальна та доповнена реальності, як складові STEM-освіти".

Його провела методист методичного кабінету Новомлинець Т.М. Вона націлила вчителів на активну діяльність і закцентувала увагу на сутності віртуальної та доповнененої реальності та їх застосуванні в освітньому процесі.

Мета: підготовка педагогів до впровадження нових освітніх технологій в систему роботи закладів. Учасники заходу змогли одразу на практиці за допомогою своїх гаджетів спробувати інструменти в дії.

 

Педагоги отримали багато емоцій та досвіду щодо залучення  технологій в освітній процес. Фотозвіт...


Здоров’язбережувальний простір на уроках фізичної культури

На сучасному етапі реформування освіти існує необхідність організовувати вивчення фізичної культури так, щоб воно було корисним і водночас захоплюючим, цікавим. З метою ознайомлення вчителів фізичної культури закладів освіти Добропільської міської ради з системою роботи Білицького КЗЗСО І-ІІ ступенів №8 щодо формування здоров’язбережувального простору на уроках фізичної культури 15 травня відбувся практичний семінар.Читати далі...


07 травня 2019 року на базі НВК №7 (директор Мелешко Л.В., заступник директора Конобрицька І.І.) відбулося засідання Школи методистів «Творча лабораторія» за темою «Забезпечення наступності змісту дошкільної і початкової освіти: впровадження освітньої програми «Впевнений старт» у практику роботи з дітьми старшого дошкільного віку» (керівник Андруняк А.І., ЗДО №34) Читати далі...

Дошкілля Добропілля продовжують долучатися до впровадження програми «Впевнений старт».

06 травня 2019 року відбулось засідання методичної наради для вихователів, які будуть працювати в наступному 2019-2020 навчальному році на старших та середніх вікових групах в закладах дошкільної освіти міста Добропілля. Читати далі...


ВІД ТРАДИЦІЙ ДО ІННОВАЦІЙ

Згідно плану роботи методичного кабінету відділу освіти

Добропільської міської ради на базі ЗДО № 29 «Джерельце» (завідувач Мангушлу О.В.) 25 квітня проведено семінар для керівників дошкільних навчальних закладів м. Добропілля з проблеми «Управління процесом педагогічної творчості під час впровадження інноваційних технологій в практику роботи сучасного закладу дошкільної освіти». Читати далі...


26 квітня 2019р. в закладі дошкільної освіти №3 «Сонечко» (завідувач Йолкіна Н.О.) відбувся заключний етап свята хореографічної творчості дітей дошкільного віку «ФЕЄРІЯ ТАНЦЮ».

Учасники свята - танцювальні колективи закладів дошкільної освіти № 3 «Сонечко»,№ 4 «Світлячок», № 6 «Ластівка», № 29 «Джерельце», НВК № 4 «Волошка». Цікаві та змістовні номери були представлені на святковому концерті від учасників ЗДО. Красиві й граційні рухи, яскраві костюми, запальна музика – усе це створило особливу атмосферу, а святковий феєрверк та мильні пузирі вразили всіх присутніх. По завершенню яскравого свята в гості до малят завітав Лунтік з подарунками для всіх учасників. Свято, подароване учасниками фестивалю, додало глядачам весняного тепла й піднесеного настрою! Читати далі...


Два тижні підвищення фахової майстерності

26 квітня 2019 року завершили роботу курси підвищення фахової кваліфікації вчителів початкових класів з теми «Проектування освітнього середовища в Новій початковій школі», які проходили на базі відділу освіти Добропільської міської ради.

   Під час курсів викладачі Донецького облІППО на чолі з завідувачем відділу початкової освіти Капінус Н.О. ознайомили слухачів з актуальними питаннями розвитку освіти в Україні, інноваційними підходами у роботі вчителя початкових класів. Читати далі...


ВСЕЗНАЙКО - 2019 квітня 2019 року на базі Добропільського КЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 відбувся заключний етап міського фестивалю Юних знавців - ВСЕЗНАЙКО; для учнів 3-4 класів освітніх закладів міста Добропілля. Захід проходив у форматі квесту. Інтелектуальна гра проходила за 8 станціями: Ребусоманія; Народна; Математична; Цікава англійська; Дослідники; Фантазери; Патріоти; Славні сини й дочки України.
    Рухаючись за маршрутними листами, учасники продемонстрували логічне мислення, креативність, творчість та командну взаємодію.
     Після закінчення квесту усі команди отримали пам`ятні подарунки та подарункові набори книжок для поповнення шкільної бібліотеки. Бажаємо успіхів та натхнення юним знавцям!!! Фотозвіт...

«Всезнайко» подорожує.

     25 квітня на базі Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 для учнів 3-4 класів відбувся міський фестиваль «Всезнайко - 2019». Успіхів та плідної праці побажала учасникам фестивалю директор школи Т.В.Фесенко. Презентувавши свої команди та отримавши маршрутні листи,

діти «Веселим експресом» відправились у захопливу подорож по станціям «Славні сини та дочки України», «По материках та океанах», «Математичний мікс», «Перлини мови», «Творча студія», «Smart chiidren». Учні завзято та

натхненно виконували цікаві завдання застосовуючи набуті на уроках знання.

Свято завершилося дружнім «Селфі» та веселим танцювальним флешмобом. Діти отримали задоволення від спілкування, позитивні емоції та корисні подарунки. Фотозвіт...


24 квітня відбувся семінар вчителів фізики, який організовував НВК №7 за темою "Діяльність педагога щодо пошуку оптимальних шляхів і способів підвищення ефективності навчальноі діяльності учнів". Педагоги завітали до викладачів ДонНТУ міста Покровська, де вели змістовний діалог з методичних питань. 
     Доцент кафедри електронної техніки к.т.н., доцент Штепа Олександр Анатолійович дав захопливий майстер-клас щодо складання і програмування електронних схем. Вчителі власноруч складали схеми і писали нескладний код для керування ними.  Старший викладач кафедри автоматизації та радіотехнології Ступак Гліб Володимирович, Аспірант кафедри автоматизації та радіотехнології Прокушев Андрій познайомили зі своєю галуззю роботи - робототехніки на основі Лего, та більш серйозних і профільних кейсів. Вчителі побачили результати 3D моделювання студентів, роздруковані на 3D принтері. 
     Робота була плідною і цікавою, кожен педагог зміг оновити свою методичну скарбничку. Фотозвіт...

«Всезнайко – 2019»

24 квітня 2019 року на базі Новодонецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 відбувся міський фестиваль «Юних знавців - Всезнайко» для учнів 3-4 класів селища Новодонецьке. Він пройшов у формі «Брейн рингу «Всезнайко – 2019»». Змагалися команди «Молодці» (ЗЗСО №16) та «Розумники» (ЗЗСО №17). Кожна з команд мала групу підтримки, яка додавала гравцям впевненості та позитивного настрою.

   В ході гри діти показали високий рівень ерудиції з математики,

англійської та української мов, літературного читання, природознавства. Під час виконання завдань, музичних пауз та гри із вболівальниками, учні проявили творчі здібності, кмітливість, креативність та зацікавленість. Завершилася зустріч для успішних школяриків гарним настроєм та пізнавальним подарунком про навколишній світ. Фотозвіт...


Дошкілля — джерело сталого розвитку суспільства

Відповідно до плану роботи Донецького ОБЛІППО, відбулося перше заняття Обласної школи новаторства керівних, методичних і педагогічних працівників дошкільної освіти з теми «Освіта для сталого розвитку:

формування у дітей дошкільного віку життєво важливих навичок».

     Захід організовано і проведено на базі КЗДО № 67 м. Краматорськ з метою поширення інноваційного досвіду впровадження принципів сталості в освітній процес дошкільних навчальних закладів. У роботі заходу взяли участь 35 педагогів – представників міст Донеччини, в тому Добропілля представляли Героєва В.І., методист МК та Руріч Л.О., вихователь-методист ЗДО №34 «Вуглик».

   Предметом обговорення були актуальні питання дошкільної освіти в контексті практики сталого розвитку. Відпрацювання ігор та вправ допомогло педагогам систематизувати уявлення та вдосконалити навички

щодо формування готовності дошкільників до командної взаємодії. Яскраві враження учасникам ОШНДО подарував квест «Шукаємо сліди сталого розвитку в закладі дошкільної освіти».


«Феєрія танцю» в Добропіллі

Вихованці закладів освіти №9 «Тополька, №34 «Вуглик», №35 «Казка», №36 «Пролісок» та НВК №3 м.Добропілля прийняли естафету міського фестивалю хореографічної творчості дошкільнят «Феєрія танцю» від ЗДО міста Білозерська. Діти опинились в Чарівній країні, де разом з Алісою та Кроликом вирушили у цікаву подорож зі своїми яскравими та феєричними сюжетними танцями.

   Дякуємо колективу ЗДО № 34 «Вуглик» (завідувач Баликіна О.Є.) за створення святкової атмосфери та сприятливих умов для виховання гармонійно розвинутої, естетично й творчо спрямованої особистості дитини під впливом цінностей українського і світового музичного мистецтва. Фотозвіт...


«Вперед до знань»

Творчо, натхненно команди закладів загальної середньої освіти Білицького освітнього округу («Максимум» КЗЗСО №8, «Смайлики» ЗОШ №9, «Пізнайки» ЗОШ №10, «Лідер» ЗОШ №11 ) взяли участь у міському фестивалі «Юних знавців - Всезнайко».

Свято було розпочато привітальним словом директора КЗЗСО№8 Кондратюк М.О. та спільним флешмобом «Вперед до знань».  У формі квесту команди успішно подорожували станціями «Мовна перлина», «Математична», «Світ навколо нас», «Happy English». Завершили дивовижною станцією «Творча», на якій учасники розфарбували пасхальні яйця, що отримали за успішне виконання кожного завдання квесту.

     Результатом спільної роботи стало святкове дерево та цікаві подарунки. Фестиваль знань закінчився піднесеним та гарним настроєм! Фотозвіт...


Готуємося разом до роботи в Новій українській школі.. У рамках підготовки педагогів до роботи в Новій українській школі відбувся виїзний семінар для вчителів 3-х класів на тему «Розвиток компетентності у природничих науках через вивчення природи рідного краю».

  З метою пошуку шляхів підвищення ефективності навчального процесу присутні детально розглянули кожен із компонентів квесту, працювали у групах, ділилися власним досвідом впровадження даної форми проведення уроку. Було цікаво та пізнавально.


19 квітня 2019 р. заклад дошкільної освіти № 22 «Райдуга» (завідувач Махмудова Н.В.) підхопив естафету фестивалю хореографічної творчості дітей дошкільного віку «Феєрія танцю». Цікаві та змістовні номери були представлені на святковому концерті від учасників ЗДО міста Білозерське «Райдуга», «Росинка», «Сонечко», «Оленка». Різнобарвний, колоритний, неповторний характер носив виступ творчих дітей. Їх номери стали яскравим феєрверком, що додало доброго святкового настрою усім присутнім - ще однією із грандіозних сторінок свята.

   По завершенню яскравого свята в гості до малят завітав Міньон з різнокольоровими шарами та подарунками. Фестиваль подарував учасникам та гостям велике задоволення та безліч приємних та незабутніх вражень. Фотозвіт...


Селище Новодонецьке підхопило естафету проведення міського фестивалю хореографічної творчості «Феєрія танцю», присвяченого Міжнародному дню танцю в категорії естрадно-спортивна хореографія. Учасники свята - танцювальні колективи закладів дошкільної освіти №25 «Радість», №27 «Ромашка», №31 «Малятко». Красиві й граційні рухи, яскраві костюми, запальна музика – усе це створило особливу атмосферу, а святковий феєрверк та торт від Мухи Цокотухи вразили всіх присутніх.

Дякуємо колективу ЗДО № 27 «Ромашка» (завідувач Сосулєва Н.М.) за створення святкової атмосфери учасниками фестивалю, що додало глядачам весняного тепла й піднесеного настрою. Безперечно, успіх «Феєрії танцю» був неймовірним, а овації глядачів – гучними й нескінченними. Фотозвіт...


12 - 16 квітня в м. Кам'янець-Подільському, Хмельницької області відбувся ХХІ фінальний етап Всеукраїнського турніру юних істориків.

У завершальному етапі історичного інтелектуального марафону взяли участь 30 команд – представників Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Житомирської, Кіровоградської, Луганської, Одеської, Полтавської, Сумської, Хмельницької областей, а також Миколаївщини, Львівщини, Рівненщини, Харківщини, м.Київ та ін. Донецьку  область представляла команда «Фортуна-Дон» (м. Добропілля). Читати далі...


18 квітня у «Центр дитячої та юнацької творчості» м Слов’янськ відбувся відбудеться збір лідерів учнівського самоврядування у форматі обласного фестивалю дитячих та молодіжних організацій. Добропільську міську дитячо-юнацьку організацію «Мрія» на фестивалі представила команда учнів ЗОШ № 13, 14, 18: Тимур Луценко, Анастасія

Цебеняк, ІринаФещук, Олександр Леусенко та лідер ДМДЮО «Мрія» Анна Мотрич. Читати далі...


17.04.2019 року гостинно відчинила двері Білицька ЗОШ І-ІІІ ст.№9 учасникам семінару заступників директорів з ВР міста Добропілля. Тема сімінару «Вибір життєвого шляху та самореалізація особистості як засіб формування компетентностей в умовах сучасного освітнього середовища». Читати далі...

Освітній форум "Відкритий освітній простір - нове суспільство"

м. Краматорськ. Фоторепортажі...


15 квітня 2019 року в рамках співпраці методичного кабінету відділу освіти Добропільської міської ради та Донбаського державного педагогічного університету на кафедрі фізико-математичного факультету відбувся регіональний семінар-конференція «Застосування STEM-технологій при вивченні інформатики в закладах загальної середньої освіти». Читати далі...


«Феєрія танцю»

В закладах дошкільної освіти м.Добропілля розпочалась естафета проведення фестивалю хореографічної творчості дітей до Міжнародного дню Танцю «Феєрія танцю». Першими показали свої таланти у виконанні естрадних танців дошкільнята та педагоги ЗДО № 12 «Дзвіночок», ЗДО №13

«Світлячок», ЗДО №15 «Малятко», ЗДО №16 «Берізка» м.Білицького та селища Водянського.

Дякуємо колективу ЗДО № 12 «Дзвіночок» (завідувач Рябчук М.М.) за створення святкової атмосфери та сприятливих умов для виховання гармонійно розвинутої, естетично й творчо спрямованої особистості дитини під впливом цінностей українського і світового музичного мистецтва. Читати далі...

12 квітня 2019 року на базі Ямпільського дендропарку відбувся виїзний семінар вчителів основ здоров’я. Метою заходу було впровадження оздоровчих систем в позакласну діяльність учнів та розвиток інтересів вихованців до навчального предмету.                                                Протягом екскурсії по екологічній тропі «Лісове намисто» вчителі мали змогу ознайомитись з природничими особливостями парку, насолоджуватись красою первоцвітів, побачити зоопарк з рідкими тваринами та пройтися по оздоровчій стежці з природних матеріалів. 

«Впевнений старт» — це вам не жарт!

 

Саме під таким гаслом на базі ЗДО № 6 «Ведмежатко» Краматорської міської ради проходив обласний науково-практичний семінар «Науково-методичний супровід проекту «Впевнений старт» із підготовки тренерів-експертів для методичного супроводу закладів дошкільної освіти, які

впроваджують програму та навчально-методичний комплект «Впевнений старт». Читати далі...


В закладі дошкільної освіти №9 «Тополька» пройшло засідання

преметної науково-методичної комісії вихователів груп раннього віку

(керівник Руріч Л.О.) До участі в проведенні засідання були залучені батьки групи раннього віку «Калинка» (вихователі Мофа Н.М., Кучеренко Г.В.), які власноруч виготовили дидактичні розвивальні ігри. Ознайомитись з наробками батьків учасники мали змогу на виставці «Граємо разом». Читати далі...


       Згідно річного плану роботи психологічної служби методичного кабінету відділу освіти Добропільської міської ради 3 квітня 2019 року на базі Білозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15 відбулося засідання Школи молодого психолога з теми «Корекційно-розвивальна робота працівників психологічної служби. Здоров`язбережувальні технології». Читати далі...


Поповнення обласного банку перспективного досвіду вчителів фізичної культури

03.04.2019 р в місті Краматорську відбувся обласний семінар-практикум «Удосконалення педагогічної майстерності шляхом упровадження передового педагогічного досвіду лауреатів Всеукраїнських фахових конкурсів» для вчителів фізичної культури. Він був спрямований на практичне опанування навичок нестандартних та новітніх фізичних вправ, фітнес-технологій та цікавих варіативних модулів. Свій досвід презентували 4 кращих педагоги області, серед яких був і представник нашого міста.Читати далі...


«Інтеграція, емпатія, командна робота в Новій українській школі» — девіз, що об’єднує педагогів, зацікавлених у позитивних змінах в освіті, чудовий формат спілкування та обміну ідеями.

З метою ознайомлення педагогів із особливостями реалізації компетентнісного підходу в інтегрованому курсі «Я досліджую світ» 28-29.03 та 02-03.04.2019 року відбулися тренінги для вчителів других та третіх класів освітніх закладів міста в рамках реалізації проекту «Освіта на основі життєвих навичок в контексті Нової української школи» (тренер Гнилицька Л.В., методист МК відділу освіти Добропільської міської ради). Читати далі...


 Вітаємо наших переможців!!!

      28.03.2019р. у м.Краматорську відбувся фінальний (обласний) етап конкурсу ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив». Учасники мали висловити своє бачення теми, продемонструвати навички публічного мовлення, показати рівень володіння словом. Виступи був емоційними, переконливими та потужними, а розуміння теми – у всіх своєрідним та творчим.

      Почесне І місце виборола Кириченко Ольга, учениця 11-го класу НВК № 4 (керівник Бавикіна Л.Д.); ІІ місце - Грицай Діана, учениця 10-го класу НВК № 7(керівник Антипенко Л.І); Бовкун Анастасія, учениця 9-го класу ЗОШ № 18 (керівник Матійчук С.В.) отримала сертифікат учасника.

Пишаємося вами та бажаємо нових злетів та перемог! Фотозвіт...


Приліт птахів – свято народознавчого спрямування

        26 березня в рамках проведення методичного об’єднання музичних керівників в ЗДО № 6 «Світлячок» (керівник Дацько Л.П.) відбувся семінар за темою «Інтеграція в співпраці музичного керівника та вихователя за оновленою програмою «Впевнений старт» в проведенні святкових розваг нарознавчого циклу».                    Музичні керівники міста мали змогу переглянути музичне заняття та тематичну розвагу «Приліт птахів» (музичний кервник

Капаева Т.М.), під час яких присутні переглянули різноманітні форми роботи з дітьми з навчання співу, танцювальним рухам, інноваційних технологій в інтеграції музичного виховання з різними видами дитячої діяльності. Методист МК Героєва В.І. наголосила на необхідності використання

різноманітних свят та розваг народознавчого спрямування. Читати далі...


      Вітаємо юних істориків з перемогою!

27.03.2019р. команда м.Добропілля «Фортуна-Дон» у складі: Мироненко Дмитра, учня 11-го класу КЗЗСО № 2; Дудушко Наталії, учениці 11-го класу НВК № 4; Борисової Юлії, учениці 11-го класу НВК-ліцей; .Шевченко Наталії, учениці 9-го класу ЗОШ № 10; Мащенко Софії, учениці 8-го класу ЗОШ № 19 (Керівник команди Денисова Лілія Олексіївна, учитель історії та правознавства ЗОШ № 10) – здобула перемогу в обласному етапі турніру юних істориків.

Щиро пишаємося вами та бажаємо не зупинятися на досягнутому, а йти тільки вперед!


       Заклад дошкільної освіти №36 «Пролісок» радо зустрічав вихователів-методистів на засіданні школи «Творча лабораторія» (керівник Андруняк А.І.). Головною метою цієї зустрічі стало важливе питання - втілення гуманної педагогіки як возвеличення в житті людей культури, духовності, загального блага та збереження життя на Землі. Читати далі...


Семінар учителів математики міста Добропілля

25 березня 2019 року на базі методичного кабінету відділу освіти Добропільської міської ради педагоги Новодонецької ЗОШ І-ІІІ ст.№17 поділилися своїм досвідом роботи з теми «Реалізація STEM-підходів в НУШ» на семінарі - практикумі. Під час заходу прослухали інтерактивну доповідь «Складання і розв’язування прикладних задач за змістовними лініями як спосіб STEM - навчання». Читати далі...


22.03.2019р. на базі Водянської ЗОШ № 11 відбувся міський семінар учителів української мови та літератури за темою «Підвищення рівня

фахової майстерності учителів-філологів у вимірі концептуальних засад Нової української школи». Читати далі...


      А чи часто ми задоволені своїми вчинками? Усі залучені до освітнього дійства СЕМІНАР у м. Білозерське знайшли привід пишатися собою! Енергійно, креативно, інноваційно, інтелектуально-емоційно та надзвичайно продуктивно промайнули чотири години.

      Сьогодні, 22.03.2019 року, у Білозерській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 14 Добропільської міської ради Донецької області відбувся семінар-практикум із теми. Підвищення рівня фахової майстерності вчителів української мови та літератури у вимірі концептуальних засад Нової української школи. Читати далі...


Крокуємо в НУШ

І знову пошук нових ідей, цікавих творчих рішень щодо формування предметних компетентностей учнів в умовах впровадження концепції Нової української школи. Саме цій меті був присвячений семінар для вчителів 2-х класів міста, який відбувся на базі Білозерськіої ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради.

      Невимушене спілкування, обмін думками, цікавими напрацювання було взаємно корисним та продуктивним. Переглянути фотозвіт...

 


23 березня 2019 року відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов. Читати далі...


Семінар педагогів-організаторів міста Добропілля

20 березня 2019 року на базі Білицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Добропільської міської ради відбувся семінар педагогів-організаторів на тему: «Роль учнівського самоврядування у формуванні життєвих компетентностей школярів». Під час семінару педагоги-організатори відвідали Коучинг – студію на тему: «Шкільна дитяча організація як чинник формування життєвих компетентностей учнівської молоді». Читати далі...


Здоровим бути здорово!

Під таким гаслом пройшло засідання предметноъ науково-методичної комісії вихователів груп молодшого дошкільного віку за темою «Валеологічне виховання та формування мотивації до здорового способу життя у дітей молодшого дошкільного віку» на базі ЗДО № 24 «Росинка» (завідувач Задержинська ЛО.).Читати далі...


Створення ситуації успіху – спусковий механізм

подальшого творчого руху особистості

З метою підвищення професійної компетентності вихователів груп подовженого дня 14 березня 2019 року на базі НВК № 1 відбувся семінар вихователів ГПД на тему «Створення ситуації успіху для розвитку ключових компетентностей та її самореалізації в умовах НУШ».Читати далі...


16 березня відбудеться пробне ЗНО з української мови

     У суботу, 16 березня, в Донецькій і Луганській областях відбудеться пробне зовнішнє незалежного оцінювання з української мови та літератури.

     Участь у тестуванні допоможе його учасникам ознайомитись із процедурою проведення ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування, робочого місця, іншими особливостями тестування. Читати далі...

"STEM - драйвер для розвитку ключових компетентностей і навичок майбутнього в учнів" - тема семінару-практикуму вчителів біолоігї, хімії, який відбувся 14.03.2019 р. на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 19.                  Колективи двох закладів освіти КЗЗСО № 8 та ЗОШ № 19 представляли свій досвід роботи з даного напрямку. Семінар був насичений активними формами роботи. Учасники із задоволенням виконували запроповані завдання, проводили досліди, проходили квест. Дякуємо всім за співпрацю. Бажаємо всім наснаги, успіхів, творчих злетів.


Сучасні підходи до організації фізкультурно-оздоровчої роботи в умовах реалізації Державного стандарту дошкільної освіти.

      За такою темою проведено засідання предметної науково-методичної комісії вихователів груп середнього дошкільного віку на базі ЗДО №31 «Малятко» (завідувач Савчак В.О.). Читати далі...


«Дерзай, малюк!» – яскраве свято таланту та краси дітей дошкільного віку.

      Третій рік поспіль проведено міський етап обласного конкурсу-огляду дитячої художньої творчості дітей пільгової категорії дошкільного віку «Дерзай, малюк» на базі оновленого ЦДЮТ (керівник Марченко В.М.).

    У конкурсі, який оцінювало журі компетентних фахівців ЦДЮТ, за номінаціями «Оригінальний жанр» прийняли участь вихованці ЗДО № 12, 34, ЦДЮТ, в «Пісенному вернісажі» - ЗДО № 12, 35, НВК №4, НВК № 7, а в номінації колективів танцювального спрямування та театральної майстерності - вихованці ЗДО № 6 «Світлячок». Неймовірно зачарували членів журі роботи дошкільнят у номінаціях «Золотий пензлик» (ЗДО № 6, 20, 22, 25, 27, 29, 34, 35, НВК №7 та «Чарівна майстерня» (ЗДО №3, 4, 6, 9, 12, 20, 22, 27, 31, 34) – всього прийняло участь 50 дітей дошкільного віку. Читати далі...


       Успіху досягає той, хто вчасно реєструється на ЗНО-2019!

      Реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання

продовжується і буде тривати до 25 березня 2019 року. Цього року

абітурієнти мають можливість зареєструватися на чотири предмети із

одинадцяти запропонованих. Уже традиційно найбільше обрано тестувань з української мови і літератури, історії України, математики, англійської мови. Читати далі...


     Згідно річного плану роботи НМК психологічної служби (методист МК Гринцова О.В.) та в рамках міського проекту «Я обираю світ без булінгу!» 27 лютого 2019 року на базі ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 м. Добропілля відбувся семінар-практикум и«Запобігання булінгу та кібербулінгу в освітньому середовищі» для фахівців психологічної служби. Читати далі...


       06.03.2019р. на базі ЗОШ № 19 відбувся І (міський) етап обласного конкурсу «Майстер слова». У конкурсі взяли участь 47 учнів. Під час проведення конкурсу члени журі побачили високий рівень володіння конкурсантами мистецтвом художнього читання, уміння виражати особисте ставлення до декламованого тексту, естетичний смак. Учні декламували кла-сичні та прозові твори зарубіжної літератури.

      Переможцями Конкурсу стали: Алєшков Олег, учень 5-го класу ЗОШ № 10 (керівник Ященко Л. Д.); Луценко Тимур, учень 7-го класу ЗОШ № 13 (керівник Тішура О. В.); Церковний Дмитро, Сергєєва Марія, учні 8-го класу НВК№4 (керівник Шмирко І.В.); Лягуша Марія,учениця 9-го класу НВК-ліцею (керівник Аношка А. О.); Вакарева Поліна , учениця 10-го класу ЗОШ № 19 (керівник Литвинова Н.В.); Щербак Артур, учень 11-го класу НВК № 7 (керівник Антипенко Л.І.). Бажаємо нашим конкурсантам успіхів в обласному етапі Конкурсу!


Успіху досягає той, хто вчасно реєструється на ЗНО-2019!

       Реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання продовжується і буде тривати до 25 березня 2019 року.                       Цього року абітурієнти мають можливість зареєструватися на чотири предмети із одинадцяти запропонованих. Уже традиційно найбільше обрано тестувань з української мови і літератури, історії України, математики, англійської мови.

       Станом на 4 березня зареєстровано 46% учасників Донецької та 32% - Луганської областей. На сайті Українського центру оцінювання якості освіти можна перевірити стан опрацювання документів. Для цього необхідно зайти на свою особисту сторінку за номером реєстраційної картки. Читати далі...


Шкільна Волейбольна Ліга України

       Згідно Регламенту проведення чемпіонату Донецької області з волейболу серед команд школярів закладів загальної середньої освіти на 2016-2020 р.р. (Шкільна Волейбольна Ліга України), з 22.02.2019 року по 28.02.2019 року на базі Добропільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 пройшли міські змагання з волейболу серед школярів міста Добропілля.

        У заході взяли участь 7 команд (НВК №4, ЗОШ №19,ЗОШ №9, НВК №7, ЗОШ №17, ЗОШ №9, НВК №1). Читати далі...


      28 лютого 2019 року фахівці психологічної служби закладів освіти відділу освіти Добропільської міської ради (методист МК Гринцова О.В.) взяли участь у семінарі-практикумі Центру психосоціальної реабілітації Національного університету «Києво-Могилянська академія» (м.Покровськ) з теми «Сучасні психотехнології посилення резильєнс». Читати далі...


       Для учасників пробного ЗНО розміщені запрошення-перепустки

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє, що в особистих кабінетах усіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО були розміщені запрошення-перепустки на пробне тестування, в яких зазначено назви пунктів проведення пробного ЗНО та їх адреси. Також на сайті Донецького РЦОЯО http://test.dn.ua/ буде розміщена мережа пунктів проведення пробного ЗНО-2019 з маршрутами доїзду. Читати далі...


«Світове кафе «Центр усесвіту - Дитина»

27.02.2019 року в Краматорській українській гімназії відбувся обласний методичний захід «Світове кафе «Центр усесвіту - Дитина» для методистів МК, керівників ПНМК учителів української мови та літератури, українознавства. Читати далі...


Формування пізнавальної активності молодших дошкільників

засобами мнемотехніки

      За такою темою 26 лютого 2019 року на базі ЗДО №27 «Ромашка» (завідувач Сосулєва Н.М.) відбулося засідання ПНМК вихователів груп молодшого дошкільного віку закладів дошкільної освіти м. Добропілля (керівник Желєзняк О.А., вихователь-методист ЗДО №24).

Слухачі були ознайомлені із особливостями формування пізнавальної активності дітей молодшого дошкільного віку...Читати далі...


Авторська студія «Професійна компетентність фахівців психологічної служби щодо

профілактики девіантної поведінки школярів»  

Згідно річного плану методичного кабінету відділу освіти Добропільської міської ради та з метою підвищення рівня поінформованості і

ознайомлення з інноваційними методами щодо організації роботи з дітьми з девіантною поведінкою та дітьми, сім’ї яких опинилися в складних життєвих обставинах для працівників психологічної служби міста (методист МК Гринцова О.В.) 20 лютого 2019 року продовжила свою роботу авторська студія «Професійна компетентність фахівців психологічної служби щодо профілактики девіантної поведінки школярів» (практичний психолог ЗОШ № 18 Самарська М.В.) Читати далі...


Розвиток творчого потенціалу дітей дошкільного віку в різних видах діяльності

      21 лютого 2019 року на базі ЗДО №15 «Малятко» (завідувач Бойченко О.В., вихователь–методист Запорожець І.В.) відбулося засідання ПНМК вихователів груп середнього віку (керівник Перліцану Л.В., вихователь-методист ЗДО №36). Вихователями ЗДО №15 була запропонована для перегляду виставка сумісної роботи дітей, батьків, вихователів у різних видах художньої діяльності та практичні матеріали роботи з даної теми. Читати далі...


«Дошкільна палітра Добропілля» крокує в закладах дошкільної освіти

      19 лютого 2019 року на базі ЗДО №35 «Казка» (завідувач Терновська О.В.) відбувся останній захід в 2018-2019 навчальному році методичного фестивалю «Дошкільна палітра Добропілля», метою якого стало збагачення професійних інтересів педагогів, ознайомлення дошкільної педагогічної спільноти міста Добропілля з найбільш ефективними методичними знахідками логіко-математичного та пізнавального спрямування. Читати далі...


Інноваційні технології в роботі музичного керівника ЗДО

       14 лютого 2019 року на базі ЗДО № 13 «Світлячок» (завідувач Копцева М.В.) відбулося засідання МО музичних керівників закладів дошкільної освіти за темою «Інноваційні технології в системі музичної роботи з дітьми в умовах дошкільного навчального закладу». Читати далі...


Співпраця вчителів предмета «Захист Вітчизни» з міським військовим комісаріатом

      З метою підвищення фахової компетентності вчителів предмета «Захист Вітчизни» 13 лютого пройшов міський семінар на тему «Впровадження новітніх педагогічних технологій при викладанні розділу «Вогнева підготовка» при вивченні предмета «Захист Вітчизни». Читати далі...


       13 лютого 2019 на базі НВК-ліцею відбулося засідання Школи молодого психолога з теми «Діагностична і прогностична робота працівників психологічної служби. Моніторингові дослідження: від А до Я».

      Методист МК відділу освіти Добропільської міської ради, яка відповідає за психологічну службу, Гринцова О.В. наголосила на необхідності дій працівників психологічної служби відповідно до діючої нормативно-правової

документації та дотримання всіх правил та вимог під час проведення психодіагностичних досліджень.Читати далі...


  «Дошкільна палітра Добропілля»  крокує в закладах дошкільної освіти

    13 лютого 2019 року на базі ЗДО №36 «Пролісок» (завідувач Андрушків Г.Ф.) відбувся методичний фестиваль «Дошкільна палітра Добропілля» еколого-валеологічного та морально-етичного спрямування.

    Педагоги закладів дошкільної освіти міста мали можливість познайомитися із презентацію з досвіду роботи «Як у нас в садочку про здоров’я дбають» вихователя Григоренко О.М. (ЗДО №36), а Бубер Т.В. (ЗДО №15) провела майстер-клас «Дихаємо правильно – легко розмовляємо». Учасники заходу із зацікавленістю навчалися виготовленню еко-іграшки «Травничок» (Гавриленко Г.І., ЗДО №34) та «Еко–годівнички для птахів» (Дугельна Л.А., ЗДО №13), а секретами дивовижного поєднання гала-технологіїї із технологією сендплей поділилися Тарадайко О.Л. (ЗДО №36). Із найбільш ефективними методичними знахідками у впровадженні педагогічної та літературної спадщини В.О.Сухомлинського учасників заходу познайомили вихователі Стурко С.А. (ЗДО №25) та Ткаченко О.В. (ЗДО №31).

        Зустріч пройшла цікаво, невимушено, в піднесеному настрої.


«Дошкільна палітра Добропілля» крокує в закладах дошкільної освіти

 07 лютого 2019 року  ЗДО №34 «Вуглик» (завідувач Баликіна О.Є.), зустрічав педагогів на методичному фестивалі «Дошкільна палітра Добропілля» фізкультурно-оздоровчого спрямування, метою якого стало ознайомлення дошкільної педагогічної спільноти міста Добропілля з найбільш ефективними методичними знахідками у фізичному вихованні дітей дошкільного віку. Основною формою проведення заходу були майстер-класи для дорослих. Читати далі...


31 січня завершилася реєстрація для участі у пробному ЗНО

      Цьогоріч для участі в пробному ЗНО в Донецькій та Луганській областях, станом на 4 лютого 2019 року, зареєструвалося та здійснило оплату 12 947 осіб.

      Для складання тесту з української мови і літератури подано 6 601 заявка, математики – 2 232, англійської мови – 1 794, історії України – 1 406.

     Більшість осіб виявили бажання складати тестування з двох предметів. Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє, що 25 лютого 2019 року на інформаційних сторінках «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» буде розміщено інформацію про час і місце проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання (запрошення-перепустки) та інформацію про сервіс «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання».Також у цей період на нашому сайті буде розміщено Мережу пунктів проведення пробного ЗНО з маршрутами доїзду.

Графік проведення пробного ЗНО:

16 березня 2019 року – з української мови і літератури.

23 березня 2019 року – з історії України, математики, біології, географії,

фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов.Читати далі...


Гармонізація  виховних впливів на особистість дитини раннього віку з боку сім’ї та закладу дошкільної освіти

5 лютого 2019 року на базі ЗДО №35 «Казка» (завідувач Терновська О.В.) відбулося засідання ПНМК вихователів груп раннього віку (керівник Руріч Л.О., вихователь-методист ЗДО №34).

Педагогам була надана змістовна інформація  щодо осучаснення змісту, принципів, методів та організаційних форм роботи із сім’єю в умовах сьогодення.Читати далі... 


Реалізація в роботі дошкільного закладу ідей освіти для сталого розвитку.

     З метою формування готовності педагогів ЗДО до ефективної реалізації ідей освіти для сталого розвитку в світлі регіональної програми «Освіта Донеччини в європейському вимірі. 2017-2020 роки» на базі закладу дошкільної освіти №34 «Вуглик» (завідувач Баликіна О.Є., вихователь-методист Руріч Л.О.) пройшло засідання ПНМК вихователів груп старшого дошкільного віку ЗДО м. Добропілля. Читати далі...


30.01.19 р. на базі ОблІППО відбувся вебінар для завідувачів (директорів) МК (МЦ) області «Вектори діяльності методичних служб області у 2019 році»

Переглянути матеріали...


Фінал міських змагань з міні-футболу

   Завершились міські змагання з міні-футболу «Шкільна футзальна ліга України» серед учнів закладів загальної середньої освіти.

      За результатами ігрових днів перемогу виборола команда учнів Білицької ЗОШ І-ІІІ степенів №10 Добропільської міської ради, яка буде представляти наше місто вже на зональних змаганнях. Ігри пройшли в запеклій боротьбі та гарному настрої.

                                      Вітаємо переможців та бажаємо всім успіхів  в наступних спортивних змаганнях!


Продовжується реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

     Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє, що станом на 22 січня 2019 року, зареєстровано близько 6 тисяч осіб із Донецької та Луганської областей.

       Нагадуємо, що зареєструватися для участі в пробному зовнішньому

незалежному оцінюванні можна на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти https://prob.test.dn.ua до 31 січня 2019 року. Читати далі...


     З 15 січня стартує пілотний проект Сертифікації вчителів початкових

класів

       Зареєструватися на сертифікацію можна буде на сайті Українського

центру оцінювання якості освіти з 15 січня до 1 лютого 2019 року включно. Кількість вчителів, що зможуть взяти участь у добровільній сертифікації, залежить від кількості початкових класів в області. Так наказом передбачено 37 місць для Донецької області та 15 місць для Луганської області.

       Метою сертифікації є виявлення та стимулювання педагогічних працівників з високим рівнем професійної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.

      Єдина обов’язкова вимога до вчителів, що не змінюватиметься впродовж пілотування, –наявність стажу роботи не менше двох років.

      Загалом сертифікація складатиметься з 3 етапів...Читати далі...


До роботи в першому класі готові!

      10-11 січня 2019 року відбулися тренінги для вчителів четвертих класів освітніх закладів міста в рамках реалізації проекту «Освіта на основі життєвих навичок в контексті Нової української школи».

      Під час тренінгових занять педагоги міста вправлялися у проведенні основних видів навчальної діяльності, що відповідають вимогам Нової школи, опановували практику проведення ранкових зустрічей, вчилися практично реалізовувати компетентнісний, діяльнісний та інтегрований підходи до організації освітнього процесу. Учителі вчилися співпрацювати, відчувати один одного в групі, вести діалог та дискутувати, занурились в атмосферу Нової української школи.

      Учасники тренінгів завершили навчання сповнені фахових знань, оптимізму, творчості й відповідальності за свою місію, з вірою в Нову українську школу. Читати далі...


Новій школі – новий учитель!

       Нова школа потребує нового вчителя, який стане агентом змін, тому

підвищення професійної компетентності фахівців усіх рівнів є важливим

кроком у здійсненні підготовки вчителів початкових класів до роботи за

новим Державним стандартом початкової загальної освіти в контексті

Концепції «Нова українська школа».

       З цією метою продовжує свою роботу творча група вчителів

початкових класів закладів освіти Добропільської міської ради «Від творчого вчителя - до компетентного учня Нової школи». Читати далі...


     На січневій конференції, яка відбулась 09.01.2019р. на базі НВК№4, вчителі-логопеди, вчителі інклюзивних класів і фахівці Інклюзивно- ресурсного центру м. Добропілля обговорювали кроки для створення оптимальних умов та забезпечення ефективності освітнього процесу з особливими освітніми потребами.


До НУШ впевнено кроком руш.

      Компетентнісне навчання є запорукою для формування

здоров’язберігаючих навичок, безпечної поведінки в оточуючому середовищі, успішної соціалізації, самореалізації та формування різнобічної особистості школяра. Тому з метою ознайомлення педагогів із

особливостями реалізації компетентнісного підходу в інтегрованому курсі «Я досліджую світ» 03.01.2019 та 04.01.2019 року відбулися тренінги для вчителів перших класів освітніх закладів міста в рамках реалізації проекту

«Освіта на основі життєвих навичок в контексті Нової української школи». Читати далі...