Проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019-2020 навчальному році

      На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 06.08.2019 № 1077 , відділу освіти Добропільської міської  ради від 28.10.2019 № 678 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році»,

 відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом МОН, молоді та спорту України від 02.08.2017р.  № 1112:

-   І етап олімпіад проводиться у жовтні 2019 року, передбачається, що в шкільному етапі олімпіад можуть брати участь усі бажаючі учні школи. Будь-яке обмеження права участі школярів у І етапі олімпіад забороняється;

-   ІІ етап проводиться у листопаді-грудні 2019 року за завданнями Донецького  обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

-  ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметiв проводиться у період січня -лютого 2020 року.

 В  міських олімпіадах беруть участь переможці шкільних олімпіад загальноосвітніх закладів  згідно  наданих до відділу освіти заявок.

 

Графік проведення ІІ (міського) етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
на 2019/2020 н.р.

 

 
Листопад-грудень 2019 року

 

Навчальні предмети

Термін

проведення

Класи

Місце проведення

1.

Українська мова та література

02.11.2019

8-11

НВК №4

2.

Астрономія

03.11.2019

10-11

НВК №7

3.

Фізика

09.11.2019

7-11

НВК №4

4.

Історія

16.11.2019

8-11

НВК-ліцей

5.

Німецька мова

16.11.2019

8-11

НВК-ліцей

6.

Екологія

17.11.2019

10-11

ЗОШ №19

7.

Математика

17.11.2019

5-11

НВК №4

8.

Новогрецька мова та література

23.11.2019

8-11

----

9.

Біологія

23.11.2019

8-11

НВК-ліцей

10.

Географія

24.11.2019

7-11

ЗОШ №19

11.

Російська мова та література

24.11.2019

8-11

ЗОШ №19

 

12.

Хімія

30.11.2019

8-11

НВК-ліцей

13.

Французька мова

30.11.2019

8-11

-----

14.

Інформаційні технології

01.12.2019

8-11

НВК №4, НВК-ліцей

15.

Правознавство

01.12.2019

9-11

НВК №4

16.

Англійська мова

07.12.2019

8-11

КЗЗСО №2

17.

Трудове навчання (технології)

07.12.2019

8-11

КЗЗСО №2

18.

Економіка

08.12.2019

9-11

НВК-ліцей

19.

Інформатика

08.12.2019

8-11

НВК-ліцей


Початок олімпіад о 9.00 год.

До місця проведення олімпіад учні прибувають організовано в супроводі керівника команди. Керівники команд адміністративно відповідають за життя та здоров’я членів команди.


УВАГА!!!!

       Відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 20.06.2017 року № 21.1/10-1244 повідомляємо, що випускникам 11-х класів, які є переможцями та призерами третього етапу олімпіад з математики, фізики, інформатики та інформаційних технологій, пропонується взяти участь на безоплатній основі  в апробації моделі дуальної ІТ-освіти на базі Державного університету телекомунікацій та вітчизняних ІТ-компаній.

Проект передбачає:

-    інтенсивне онлайн навчання за курсом JavaGR8 на платформі “SmartMe University”. Курс базується на навчальній програмі дисципліни «Інформатика» для 10-11 класів інформаційно-технологічного профілю, затвердженої МОН України в 2015 році. Автор курсу С. М. Іщеряков,

-          підготовку до сертифікаційного іспиту корпорації Oracle рівня професійного Java-nporpaMicra,

-     участь у відбірковому Хакатоні і співбесідах з ІТ-компаніями з метою зарахування на однорічне стажування в компанії,

-     для студентів, зарахованих на перший курс Державного університету телекомунікацій з ІТ-спеціальностей, безкоштовне навчання з паралельним проходженням стажування в ІТ-компаніях.

Проект спрямовано на:

-      створення можливості отримання сучасної IT освіти в поєднанні з проходженням стажування в кращих IT компаніях країни,

-   пілотування нової освітньої моделі, що включає елементи дистанційного навчання, індивідуального навчання, менторства; а також використовує курси від кращих технологічних університетів світу й унікальні вітчизняні розробки. Учасники проекту:

-   Громадська організація “Фундація розвитку інновацій” http://idf.ua/

-   Освітня платформа SmartMe University”.

http ://smartme.university/course/j avagr8 /

-   Державний університет телекомунікацій http://www.dut.edu.ua/

-   Фонд “BrainBasket Foundation” https://brainbasket.org/

-   Асоціація “IT Україна” http://itukraine.org.ua/

Детальна інформація про програму навчання - за посиланням http://idf.ua/ (вкладка “Дуальна освіта”)

Прийом заявок - за посиланням https://javagr8-dual.smartme.university/


Download
ПОЛОЖЕННЯ про Всеук. олімпіади з навч. п
Adobe Acrobat Document 405.4 KB


 Вітаємо учнів міста Добропілля - переможців   обласного етапу Всеукраїнських    учнівських   олімпіад 2018-2019 н.р.  

 Підведено підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад.  Приємно, що учні загальноосвітніх навчальних закладів  відділу освіти Добропільської міської ради продемонстрували високий рівень знань та увійшли до  складу обласної команди.  Результатом наполегливої роботи школярів під керівництвом наставників є 12 дипломів різного ґатунку. Серед них:  1   диплом  І ступеню,  2 диплома   ІІ ступеню,  9 дипломів  ІІІ ступеню. До числа переможців обласних олімпіад традиційно увійшли  вихованці НВК №1, НВК №4, НВК- ліцею, НВК №7, ЗОШ І-ІІІ ст.  № 10, ЗОШ І-ІІІ ст. № 13, ЗОШ І-ІІІ ст. №16, ЗОШ-інтернат.

Диплом  І ступеню:

-         Зарубіжна література : Чаус Вероніка, учениця 10 класу НВК №1 (вчитель Ситало О.О.).

Дипломи ІІ ступеню:

-         Українська мова : Бережнова Аліна, учениця 11 класу НВК № 7 (вчитель Стадник Н.М.);

-         Географія :  Перешивайло Олексій, учень 10 класу  ЗОШ І-ІІІ ст. №16

(вчитель Ямчук Г.О.)

Дипломи ІІІ ступеню:

-         Історія: Наумов Артем, учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №10  

(вчитель Денисова Л.О)

-         Російська мова:  Худич Анастасія, учениця  10 класу ЗОШ І-ІІІ ст.  №13 (вчитель Фесенко Т.В.);

-         Російська мова:  Ревта Христина, учениця 11 класу НВК №4 (вчитель Мамонова С.М.);

-         Англійська мова: Костєв Михайло, учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст.  № 10, (вчитель Кулішова О.М.);

-         Хімія: Циганій Анастасія, учениця 11 класу НВК-ліцей (вчитель Молодняк О.О.);

-         Екологія: Дігтярьов Дмитро, учень 10 класу НВК №4 (вчитель Броваренко С.В.);

-         Біологія: Куштей Іван, учень 11 класу НВК №1 (вчитель Мітрофанова Т.П.);

-         Українська мова: Потапенко Ірина, учениця 9 класу ЗОШ – інтернат (вчитель Щира Я.М.);

-         Українська мова: Леусенко Юлія, учениця 11 класу НВК №1 (вчитель Ралькіна С.М.);

 

           Відділ освіти Добропільської міської ради вітає юні обдарування та педагогів, які готували їх до змагань, з перемогою та бажає не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою високі цілі та досягти нових вершин. Зичимо подальших успіхів, здоров’я та наснаги, впевненості в досягненні заповітної мрії.