Обговорення регіональної програми

«ОСВІТА ДОНЕЧЧИНИ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ВИМІРІ. 2017-2020 РОКИ»

      Якою буде освіта нашої області в найближчі роки? Це питання турбує кожного освітянина, кожного з  батьків, учнів нашого міста.  Сьогодні триває обговорення програми, за якою будуть працювати педагоги всього регіону.  Програма «Освіта Донеччини в європейському вимірі. 2017-2020 роки» є результатом співпраці Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації, Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та широких кіл педагогічної громадськості Донеччини. Програма  передбачає   наявність інновацій та реалізацію цікавих проектів, а саме створення освітніх округів, online-школи, Hub SchooL, впровадження дистанційного та індивідуального навчання.

       Начальник відділу освіти Добропільської міської ради  Інна Кальченко прокоментувала цю подію «Презентована програма  сприятиме розвитку якісної освіти, визначає стратегію розвитку галузі з урахуванням інтересів і потреб мешканців регіону, а також ресурсних його можливостей». У своєму зверненні вона запросила  освітян з дошкільної, шкільної, позашкільної, професійно-технічної освіти, батьків, громадські організації взяти участь у обговоренні. «Підтримуючи й доповнюючи основні положення Програми, ми можемо змінити  зміст навчання, організацію освітніх послуг, визначити шляхи підвищення якості освіти міста».

         Запрошуємо всіх небайдужих до обговорення цього документа. Обговорення  цієї Програми  пройдуть у  форматі «Дайджест думок». Педагогам, батькам, учням, представникам громадськості  Великого Добропілля пропонуємо ознайомитися  з регіональною програмою за посиланням    “ОСВІТА ДОНЕЧЧИНИ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ВИМІРІ. 2017-2020 роки” та висловити свою думку, заповнивши анкету Анкета "Регіональна програма (проект)" . Дякуємо за співпрацю.