АТЕСТАЦІЯ ПЕДПРАЦІВНИКІВ  ТА КЕРІВНИКІВ   ЗАКЛАДІВ   ОСВІТИ

             Закінчилася гаряча атестаційна пора. Атестація для педагогічного працівника – це випробовування, це  своєрідний підсумок діяльності за п’ятирічний період роботи, це комплексна перевірка, що здійснюється спеціальною атестаційною комісією з метою визначення рівня кваліфікації педагога, що дає їм змогу претендувати на присвоєння більш високого кваліфікаційного рівня.

       7 та 8 квітня 2019 року відбулися засідання атестаційної комісії відділу освіти Добропільської міської ради. В 2019 році підлягали атестації 38 педагогічних працівників, 26 керівників загальноосвітніх навчальних закладів  (директори, заступники директорів з навчальної та виховної роботи, завідувачі дошкільними навчальними закладами, директори та їх заступники позашкільних закладів).

         Всього атестаційною комісією відділу освіти Добропільської міської ради  проатестовано 64 особи.

       За результатами атестації  10    педпрацівникам присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший учитель»   присвоєно  6 педагогам, «вихователь – методист» 4 педагогічним працівникам дошкільних навчальних закладів.

         З 26 керівників, які атестувалися, всі рішенням атестаційної комісії відповідають займаній посаді.

        Атестація - це безперервний процесс і її завершення  у квітні поточного року - є початком атестації нового складу педпрацівників та керівних кадрів у наступному.